Laureaci konkursów

rok szkolny

 
Lp. Uczeń Konkurs
1 Pola Porczyńska kl. 7

uzyskała tytuł wicemistrzyni Polski w JUDO KATA (kat. U18)

2 Łucja Drobnik kl.4, Michał Krynke kl.5

dyplom uznania w konkursie EDI_PANDA z języka niemieckiego (11 miejsce w Polsce)

3 Jan Krzyszkowski kl. 6

grawerowany dyplom laureata konkursu EDI - PANDA z języka niemieckiego (1 miejsce w Polsce)

4 Kinga Dziewanowska kl. 6

dyplom laureata konkursu EDI - PANDA z języka niemieckiego (5 miejsce w Polsce)

5 Zofia Andrzejewska kl.4

dyplom laureata konkursu EDI - PANDA z języka niemieckiego ( 3 miejsce w Polsce)

6 Emma De Panicis kl. 5

nagroda (w grupie 11-12 lat - z 1450 prac przyznano 9 nagród i 49 wyróżnień) w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ZABIERZ MNIE TAM WYOBRAŹNIĄ" organizowany przez MOK Głowno.

7 Pola Kulik kl. 8

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Jęz. Polskiego

8 Stanisłwa Wosztak kl. 7

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

9 Zofia Siedlecka kl. 5

wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "RZEKA"

10 Oliwia Leśniewska kl. 4

III  miejsce (w układzie zbiorowym)w I Olimpiadzie Marzeń

11 Mateusz Śmieciński kl. 7

uzyskał tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej "OLIMPUS"

12 Zuzanna Bukowska kl.7

uzyskanie tytułu laureata w Ogólnopolskim Olimpiadzie Mitologicznej "OLIMPUS"

13 Filip Arkuszewski kl.6

uzyskanie tytułu laureata w Ogólnopolskim Olimpiadzie Mitologicznej "OLIMPUS"

14 Stanisław Juźwin kl. 5

uzyskanie tytułu laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej "OLIMPUS"

15 Jan Krzyszkowski kl. 6

VII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej "OLIMPUS"

16 Kinga Dziewanowska kl. 6

VI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej "OLIMPUS"

17 Amelia Mielczarek kl. 6

IV miejsce w Ogólnopolskim Olimpiadzie Mitologicznej "OLIMPUS"

18 Pola Porczyńska kl. 7

II miejsce Mistrzostwa Polski JUDO Kata 2020

19 Julia Kuśmierczyk kl. 4

III nagroda w kat. (10-12) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ANIOŁY XXI w"

20 Stefan Lis kl.1

nagroda w kat. dzieci najmłodszych w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ANIOŁY XXI w"

21 Zofia Piotrowska kl.4

wyróżnienie w XXII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kartka świąteczna BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK"

22 Oliwia Leśniewska kl. 4

IV miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Gimnastyce Artystycznej